Українська версія
English version

Інститут генетичної та регенеративної медицини
Національної академії медичних наук України

       
Про інститут Наукові відділи Конференції
 
 
Персональний кабінет:
Логін*:
Пароль*:
  Реєстрація | Ввійти
Інститут генетичної та регенеративної медицини» Конференції» Генетична і регенеративна медицина: проблеми та перспективи - 2010»
МЕНЮ
 
  Про інститут
  Наукові відділи
  Конференції
 
 
 
  Оголошення
  Проекти
  Співпраця
  Державні закупівлі
  Контакти


Генетична і регенеративна медицина: проблеми та перспективи - 2010
 

 Науково-практична конференція з міжнародною участю

ГЕНЕТИЧНА І РЕГЕНЕРАТИВНА МЕДИЦИНА:

ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

14-15 жовтня 2010
Київ, Україна

14-15 жовтня 2010 року в Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю "Генетична і регенеративна медицина: проблеми та перспективи", організована Інститутом генетичної та регенеративної медицини, Національною академією медичних наук України та Міністерством охорони здоров"я України за співучасті Національного університету фізичного виховання і спорту України та Міжнародного центру наукової культури "Всесвітня лабораторія".
В конференції взяли участь 252 учасники з України, Росії, Білорусії, Молдови, Словаччини, Нідерландів, Німеччини, зокрема 2 академіки НАН України та 5 - НАМН, академік РАМН, 5 член-кореспондентів НАМН, 30 докторів наук, з яких 18 професорів; 63 кандидати наук. Серед доповідачів були провідні вітчизняні та закордонні вчені - спеціалісти в галузі генетичної та регенеративної медицини: академіки НАМН України В.А. Кордюм, Г.М. Бутенко, В.К. Гринь, В.М. Запорожан, М.Д. Тронько, академік РАМН В.О. Козлов та інші.

Оргкомітет конференції

Спонсори конференції

Програма конференції

Майстер-класи

Тези конференції (“Журн. АМН України”.–2010.-Т. 16, додаток)

На конференції були представлені 73 усних та 49 стендових доповідей з найбільш важливих проблем генетичної та регенеративної медицини:

  • Клітинні технології в лікуванні захворювань серцево-судинної системи
  • Клітинні технології в лікуванні неврологічної патології
  • Клітинні технології в регенеративній медицині
  • Генна інженерія та стовбурові клітини
  • Нові підходи до лікування ендокринних та метаболічних порушень
  • Генетика і патологія
  • Методи генетичного аналізу в клінічній практиці
  • Стовбурові клітини та онкологія
  • Генетика і спортивна медицина

В рамках конференції проведені два пленарних засідання та засідання Круглого столу «Проблемні питання генетичної медицини», а також два майстер-класи.

Проведена конференція показала значну зацікавленість широкого кола наукової громадськості та представників практичної медицини різного профілю до наукових напрямків, які були представлені у рамках програми конференції. Результати обговорення цих питань представлені в Резолюції конференції, основним висновком якої є наступне: розробка та застосування нових генно-клітинних технологій для подальшого їх застосування з терапевтичною метою є одним з найважливіших стратегічних напрямків науково-технологічного та інноваційного розвитку.

picture


picture